Kasacja pojazdów
Auto części

Auto złom - Mszana Dolna

Szukasz firmy, która wykona złomowanie samochodu blisko Mszany Dolnej? Zapraszamy do Łomzik! Naszą stację demontażu pojazdów znajdziesz w Tymbarku – z Mszany Dolnej wygodnie dojedziesz do nas DK28, a podróż zajmie Ci zaledwie 23 minuty. Dowiedz się więcej o naszej ofercie:

Mszana Dolna - Złomowanie wszystkich pojazdów

Wykonujemy kasację wszystkich pojazdów – niezależnie od typu, marki czy rocznika. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, a także:

  • firm transportowych,
  • korporacji taksówek,
  • firm windykacyjnych,
  • innych przedsiębiorstw.

Przyjmujemy samochody w każdych ilościach – jeśli musisz zezłomować całą, starą flotę pojazdów, skorzystaj z oferty naszego auto złomu blisko Mszany Dolnej!

Co jeszcze wyróżnia naszą ofertę auto złomu w okolicy Mszany Dolnej?

Jesteśmy licencjonowaną Stacją Demontażu Pojazdów z wieloletnim doświadczeniem – u nas zezłomujesz każde auto zgodnie z obowiązującymi przepisami. Po złomowaniu, otrzymasz od nas wszystkie zaświadczenia, wymagane przez Starostwo Powiatowe czy Urząd Miasta – dzięki nim, bez trudu dopełnisz formalności, związane z legalnym wycofaniem swojego samochodu z ruchu.

Oferujemy konkurencyjne ceny za auto szrot, a ponadto płacimy gotówką, od razu po odbiorze samochodu. Ponadto, możemy przetransportować Twój samochód na złom z Mszany Dolnej, naszym własnym transportem, a także załatwić wszystkie formalności związane z kasacją u Ciebie.

Auto złom z Mszany Dolnej - formalności 

Złomujemy pojazdy sprawnie i szybko, a także dbamy o ograniczenie związanych z kasacją formalności do niezbędnego minimum. Jeśli chcesz oddać swój samochód na nasz auto złom blisko Mszany Dolnej wystarczy, że przygotujesz następujące dokumenty:

  • dowód rejestracyjny swojego pojazdu,
  • kartę pojazdu, jeśli została ona wydana,
  • dowód osobisty właściciela, a także dowód ewentualnego współwłaściciela,
  • tablice rejestracyjne złomowanego samochodu.

Współwłaściciel nie może być obecny przy złomowaniu? Wystarczy, że weźmiesz ze sobą jego upoważnienie do kasacji pojazdu. Wzór tego dokumentu znajdziesz na naszej stronie, w zakładce do pobrania. Sprawdź również: auto złom Kraków.

Skontaktuj się z nami!