Kasacja pojazdów
Auto części

Auto złom Nowy Wiśnicz

Zastanawiasz się, gdzie możesz znaleźć zaufany auto złom niedaleko Nowego Wiśnicza? Myślisz o oddaniu swojego samochodu do kasacji? Skorzystaj z usług firmy Łomzik! Skupujemy wszystkie rodzaje pojazdów, ponadto oferujemy konkurencyjne ceny i minimum formalności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Łomzik to profesjonalny auto złom blisko Nowego Wiśnicza. Nasz sukces zawdzięczamy między innymi wieloletniemu doświadczeniu, kadrze wykwalifikowanych specjalistów, profesjonalnej obsłudze, a także atrakcyjnym cenom. Oferujemy odbiór własną lawetą, możliwość płatności gotówką i negocjacje ceny. Zapewniamy wiarygodną i ekspresową realizację zleceń.
 

Złomowanie pojazdów blisko Nowego Wiśnicza

Łomzik to zaufana firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w recyklingu pojazdów. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi, które są w pełni dostosowane do potrzeb i oczekiwań wszystkich klientów. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firmy. Świadczymy również usługi dla korporacji taksówek.

Dokładamy wszelkich starań, aby było Ci jak najwygodniej. Z tego powodu bez problemu odbierzemy własną lawetą auto złom z Nowego Wiśnicza i jego okolic. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ograniczyć  formalności do minimum. Z firmą Łomzik możesz je załatwić również bezpośrednio w Twojej siedzibie. Jakie pojazdy przyjmujemy do naszego auto złomu obok Nowego Wiśnicza? Skupujemy wszystkie pojazdy niezależnie od rodzaju, rocznika, czy aktualnego stanu.

Zezłomuj pojazd!

Auto złom obok Nowego Wiśnicza liczy się z Twoim czasem

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla naszych klientów czas, z tego powodu oferujemy maksimum komfortu i minimum formalności. Cała niezbędna dokumentacja zostanie przygotowana w Twojej siedzibie lub w naszej firmie. Co będzie nam potrzebne? Przede wszystkim:

  • dowód rejestracyjny pojazdu,
  • karta pojazdu (jeśli została wydana),
  • tablica rejestracyjna złomowanego samochodu,
  • dowód osobisty właściciela i, jeśli występują, również współwłaścicieli.

Jeżeli współwłaściciel samochodu nie może być obecny na miejscu, przygotuj odpowiednie upoważnienie. Dostępne wzory znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce 'Do Pobrania' – wszystko po to, by jak najbardziej ułatwić Ci cały proces złomowania.

Zapewniamy kompleksowe załatwienie formalności i wszelkich niezbędnych zaświadczeń o kasacji pojazdu z Nowego Wiśnicza i okolic, które są wymagane przez Starostwa Powiatowe czy Urzędy Miasta. Korzystając z naszych usług, nie musisz się o nic martwić.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą auto złomu koło Nowego Wiśnicza

Posiadamy profesjonalną stację demontażu pojazdów, gdzie wykonywana jest kasacja wszystkich samochodów. Przyjmujemy auta osobowe, dostawcze oraz motocykle. Zachęcamy do kontaktu. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Łomzik. Sprawdź również: auto złom Kraków.

Skontaktuj się!