Kasacja pojazdów
Auto części

Auto złom Rabka Zdrój

 Łomzik to zaufany auto złom koło Rabki Zdroju. Charakteryzujemy się przede wszystkim, solidną i ugruntowaną pozycją na rynku lokalnym. Posiadamy fachową załogę pracowników, którzy podejmą się każdego zadania, ich wieloletnie doświadczenie sprawia, że są oni w stanie doradzić każdemu klientowi. Dzięki temu zapewniamy naszym gościom fachową i niezawodną obsługę. 

Dogodna lokalizacja - auto złom obok Rabki Zdroju

Dojazd do naszego auto złomu w okolicach miejscowości Rabka Zdrój jest wyjątkowo prosty, wszystko to dzięki dogodnej lokalizacji. Do naszej siedziby dojedziesz z wielu miast na terenie Małopolski m.in. Gdowa, Myślenic, Limanowej, Wiśniowej, a nawet Krakowa.

Co wchodzi w skład naszych usług? Między innymi odbiór własną lawetą, możliwość płatności gotówką, a także negocjacja ceny. Auto złom blisko Rabki Zdroju to gwarancja niskich cen, Rzetelna i błyskawiczną realizację zleceń sprawi, że staniesz się naszym stałym klientem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą stacji Demontażu Pojazdów.

Jakie auta przyjmuje auto złom niedaleko Rabki Zdroju?

Skupujemy wszystkie rodzaje pojazdów niezależnie od marki, modelu, rodzaju, rocznika, czy obecnego stanu. Ciekawą rzeczą jest fakt, iż oferujemy atrakcyjne ceny i minimum formalności. Staramy się wszystkie formalności ograniczyć do minimum, dlatego posiadamy możliwość wypełnienia wszystkich dokumentów bezpośrednio w siedzibie Twojej firmy. 

Co musisz przygotować? Potrzebujemy jedynie:

  • dowodu rejestracyjnego pojazdu,
  • karty pojazdu (jeśli taka została wydana),
  • tablic rejestracyjnych złomowanego pojazdu,
  • dowodu osobistego właściciela i, jeśli występują, również współwłaścicieli.

Co powinieneś zrobić w przypadku, w którym, współwłaściciel pojazdu nie będzie dostępny w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie? Jedyne, co musisz przygotować to upoważnienie. Znajdziesz je na naszej stronie internetowej w zakładce '’Do Pobrania'’. Auto złom blisko Rabki Zdroju to najlepszy sposób na kompleksowe załatwienie formalności oraz innych zaświadczeń o kasacji pojazdu, które są wymagane przez Starostwa Powiatowe czy Urzędy Miasta.

Zezłomuj pojazd!

Zadzwoń do nas! - Auto złom w pobliżu Rabki Zdrój

Nie jesteś pewien naszej oferty? Auto złom w okolicach Rabki Zdroju zachęca do kontaktu! Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie internetowe. Wpisz imię, nazwisko i e-mail. Następnie napisz treść wiadomości i ewentualnie załącz plik. Na wysłaną wiadomość odpowiemy w ciągu 48 godzin od jej wysłania.

Auto złom w pobliżu Rabki Zdroju i okolic oraz demontaż pojazdów to trzon naszej działalności. Nie jest to jednak jedyna usługa, jaką oferujemy. Łomzik to również profesjonalny auto komis (skupujemy auta wszystkich marek), sklep z szeroką gamą autoczęści, a także skup złomu stalowego i metali kolorowych, zużytego sprzętu elektronicznego, makulatury, palet oraz tworzyw sztucznych.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby oraz do punktów skupu. Sprawdź również: auto złom Kraków.

Kontakt