Kasacja pojazdów
Auto części

Auto złom Skawina

 Szukasz zaufanego auto złomu w okolicach Skawiny? Dobrze trafiłeś. Złomowanie samochodu to jedyny, legalny sposób dający możliwość wycofania pojazdu z ruchu. Z tego powodu warto powierzyć to odpowiedzialne zadanie sprawdzonej stacji demontażu pojazdów.

Posiadamy dogodną lokalizację, dzięki czemu dojazd do naszego  auto złomu w okolicach Skawiny jest szybki i prosty. Postaw na firmę Łomzik. Do naszej siedziby dojedziesz z wielu miast na terenie Małopolski m.in. Gdowa, Myślenic, Limanowej, Wiśniowej, a nawet Krakowa. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszej Stacji Demontażu Pojazdów niedaleko miejscowości Skawina.
 

Stacja demontażu pojazdów nieopodal Skawiny

Auto złom blisko Skawiny skupuje wszystkie rodzaje pojazdów niezależnie od marki, modelu, rodzaju, rocznika, czy obecnego stanu. Ponadto oferujemy atrakcyjne ceny i minimum formalności. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla naszych klientów jest czas. Z tego powodu z chęcią odbieramy złom samochodowy własną lawetą.

Chcemy dla naszych gości jak najlepiej, dlatego wszystkie formalności ograniczamy do minimum. Jeżeli sytuacja będzie tego wymagać, możemy załatwić je bezpośrednio w siedzibie Twojej firmy. 

Zezłomuj pojazd!

Auto złom koło Skawiny - profesjonalny zespół specjalistów

Jesteśmy profesjonalnym auto złomem blisko Skawiny, który od lat cechuje się solidną i ugruntowaną pozycją rynku lokalnym. Co przyczyniło się do naszego sukcesu? Przede wszystkim wieloletnie doświadczenie i zaufany zespół ekspertów. Kompleksowa, fachowa obsługa sprawi, że każdy klient wyjdzie od nas zadowolony. W skład naszych usług wchodzi również odbiór własną lawetą, możliwość płatności gotówką i negocjacja ceny. Auto złom blisko Skawiny oferuje korzystne i konkurencyjne ceny oraz rzetelną i błyskawiczną realizację zleceń.

Łomzik stara się zapewnić wszystkim klientom maksymalny komfort współpracy. Dzięki naszej stacji demontażu pojazdów oszczędzasz czas i pieniądze! W zależności od tego, która opcja będzie dla Ciebie korzystniejsza, dokumentacja potrzebna do kasacji auta może zostać przygotowana oraz wypełniona w naszej siedzibie lub w Twojej firmie. 

Co musisz przygotować? Potrzebujemy jedynie:

  • dowodu rejestracyjnego pojazdu,
  • karty pojazdu (jeśli taka została wydana),
  • tablic rejestracyjnych złomowanego pojazdu,
  • dowodu osobistego właściciela i, jeśli występują, również współwłaścicieli.

W przypadku, w którym nie jesteś pewny, czy współwłaściciel będzie dostępny w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie, wystarczy przygotować potrzebne upoważnienie. Możesz je znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce 'Do Pobrania'. Gwarantujemy, że współpraca z nami to czysta przyjemność. Dzięki nam kompleksowo załatwisz formalności oraz wszelkie niezbędne zaświadczenia o kasacji pojazdu, które są wymagane przez Starostwa Powiatowe czy Urzędy Miasta.
 

Skontaktuj się z nami - Auto złom obok Skawiny

Auto złom w okolicach Skawiny zachęca do kontaktu, zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Łomzik. Sprawdź również: auto złom Kraków.

Skontaktuj się!