Kasacja pojazdów
Auto części

Kontenerowy odbiór odpadów

Nie wiesz, co zrobić z odpadami pobudowalnymi? A może chcesz pozbyć się gabarytów? Skorzystaj z oferty Łomzik! Specjalizujemy się w kontenerowym odbiorze odpadów - możesz zlecić nam wywóz wszelkich odpadów gabarytowych, budowlanych, zielonych i komunalnych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, a usługi wywozu gabarytów świadczymy na terenie całego kraju. 

Sprawdź szczegóły naszej oferty:

Wywóz gruzu, gabarytów oraz odpadów budowlanych

Nasza firma oferuje kontenerowy odbiór odpadów, w ramach którego świadczy takie usługi jak:

  • wywóz odpadów pobudowlanych,
  • wywóz gruzu,
  • wywóz odpadów komunalnych,
  • wywóz odpadów zielonych,
  • wywóz gabarytów, czyli dużych przedmiotów.

Co wyróżnia usługi wywozu gabarytów i gruzu, oferowane przez Łomzik? Przede wszystkim:

  • Proponujemy kontenerowy odbiór odpadów.
  • Posiadamy kontenery o pojemności od 5,5 m3 do 30 m3.
  • Obsługujemy w tym systemie osoby prywatne oraz firmy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w odbiorze odpadów z renomowanych firm. Zaufaj naszemu doświadczeniu w kontenerowym odbiorze odpadów i zamów nasze usługi już dziś!

Wywóz gruzu - kiedy musisz zamówić kontener?

Odpadów rozbiórkowych, budowlanych i gruzu nie można wyrzucać do standardowych pojemników na śmieci. Składowanie gruzu bez pozwolenia bądź wyrzucanie go w miejsca do tego nieprzeznaczone grozi mandatem. Jak więc pozbyć się odpadów budowlanych zgodnie z prawem?

Jeśli po budowie czy remoncie pozostało sporo gruzu, najlepiej zdecydować się na kontenerowy odbiór odpadów. Usługa ta świadczona jest przez wyspecjalizowane firmy, takie jak Łomzik, dysponujące odpowiednim sprzętem oraz wystawiające kartę przekazania odpadów. 

Jeśli chcesz bezproblemowo pozbyć się gruzu lub innych pozostałości po remoncie, skorzystaj z naszej usługi wywozu odpadów pobudowlanych. Wyróżnia nas doświadczenie, szeroka gama kontenerów o różnych pojemnościach oraz zasięg działania, obejmujący całą Polskę.

Skontaktuj się!

Wywóz gabarytów - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nie wszystkie odpady gabarytowe odbierane są przez firmy, zajmujące się wywozem śmieci w gminie. Ponadto, duże przedmioty do wywozu można wystawiać wyłącznie w określonych dniach. Jeśli chcesz szybko pozbyć się starej kanapy, szafy bądź dowolnych innych rzeczy o znacznych wymiarach, skorzystaj z naszego profesjonalnego wywozu gabarytów. Śmieci odbierzemy w dogodnej dla Ciebie porze - szybko i sprawnie.