Kasacja pojazdów
Auto części

Skup aut Limanowa

Szukasz pewnego skupu samochodów w Limanowej? Chcesz szybko i sprawnie sprzedać swoje auto? Skorzystaj z oferty firmy Łomzik w Tymbarku! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Skupujemy wszystkie auta, oferujemy konkurencyjne ceny oraz ograniczamy formalności do niezbędnego minimum. Co najważniejsze, płacimy gotówką. Zapraszamy!

Rzetelny skup aut w Limanowej i okolicy

Jesteśmy jednym z najrzetelniejszych skupów aut w Limanowej i całej Polsce. Dzięki nam szybko i wygodnie pozbędziesz się swojego auta. Dodatkowo zaoszczędzić czas, gdyż nie tylko nie będziesz musiał sam zajmować się sprzedażą, a co za tym idzie spotykać się z potencjalnymi kupcami oraz przedstawiać im swojej oferty, ale ponadto Twoje auto możemy odebrać bezpośrednio spod Twojego podjazdu. Nie musisz przyjeżdżać do naszej siedziby! Daj nam znać, że chcesz sprzedać auto, a nasz fachowy pracownik pojawi się u Twoich drzwi już z przygotowanym kompletem dokumentów do wypełnienia. Z nami sprzedaż auta jest łatwa, prosta i bezproblemowa! Gotówkę otrzymasz od razu.

Mapa dojazdu - Tymbark Kontakt

Skup aut w Limanowej – gwarantowane zadowolenie klienta

Od lat zajmujemy się skupowaniem aut w Limanowej i okolicy. Nasza firma obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale także firmy m.in. windykacyjne, transportowe, spedycyjne, czy korporacje taksówek. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i każde zlecenie jest dla nas jedyne w swoim rodzaju. Nasze kompleksowe usługi cieszą się niesłabnącym zaufaniem od lat. Potwierdzeniem są kolejne zlecenia od tych samych firm oraz niezliczone ilości poleceń. W naszym skupie przyjmujemy każde auto – niezależnie, czy jest to auto z 1975, czy 2018, czy jest to Skoda, Ford, czy Renault oraz czy pojazd jest nadal sprawny, czy już nie. Ponadto naszą dumą jest fakt, że każdemu klientowi przedstawiamy uczciwą i rzetelną wycenę, a nasze ceny stanowią prawdziwą konkurencję na rynku. Zastanawiasz się, jaka jest orientacyjna cena Twojego auta? Użyj naszego kalkulatora!

Cennik

Najlepszy skup samochodów w Limanowej

Nasza firma może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i szeregiem zalet, dzięki którym utrzymujemy mocną pozycję na rynku od tak wielu lat. Nasze największe atuty to:

  • fachowa i doświadczona kadra,
  • minimum formalności,
  • płatność gotówką,
  • ekspresowa realizacja zlecenia.

Dbamy o satysfakcje i zadowolenie klienta oraz dokładamy wszelkich starań, aby sprostać jego wysokim wymaganiom.

Umów się!

Skup aut w Limanowej wszystkich typów i marek

Do naszego skupu aut w Limanowej możesz oddać naprawdę każde auto. Przyjmujemy samochody:

  • osobowe,
  • dostawcze,
  • ciężarowe,
  • terenowe.

Akceptujemy także motocykle. Co najważniejsze, skupujemy auta w każdym stanie: sprawne, niesprawne, uszkodzone, powypadkowe, czy zdekompletowane.

Chcę sprzedać auto

Łomzik w okolicy Limanowej – szeroka oferta usług

Posiadamy stacjonarne punkty skupu w miejscowościach:

  • Tymbark 460 (Stary Tartak), 34-650 Tymbark,
  • Kobylec – gm. Łapanów teren SKR.

Oferujemy odbiór i dowóz auta do naszej siedziby własną lawetą, dzięki czemu możemy świadczyć nasze usługi na terenie całej Polski. Gwarantujemy atrakcyjny koszt transportu, który za każdym razem ustalany jest indywidualnie. Skup samochodów w Limanowej to nie jedyne nasze usługi. W naszym szerokim wachlarzu posiadamy także złomowanie i kasację auta w Limanowej oraz autokomis. Serdecznie zapraszamy do zapznania się z nasza ofertą dla mieszkańców Limanowej i okolic. Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Udzielimy odpowiedzi na każde pytanie! Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Sprawdź również: skup aut Kraków.

Kontakt