Kasacja pojazdów
Auto części

Skup aut Wieliczka

Chcesz oddać swój dotychczasowy pojazd do skupu aut w Wieliczce lub jej okolicach? Zależy Ci na szybkiej, bezproblemowej sprzedaży auta – bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania na płatność? Postaw na Łomzik! Nasz skup aut znajdziesz w Tymbarku – nie musisz jednak dojeżdżać do naszej siedziby. Wystarczy, że zgłosisz nam chęć sprzedaży auta – my zajmiemy się resztą. Zapraszamy!

Skup aut blisko Wieliczki – postaw na jakość i wygodę

Nasz skup aut blisko Wieliczki to najszybszy i najprostszy sposób na sprzedaż starego samochodu. Jeśli nie chcesz tracić czasu na samodzielne wystawianie auta na sprzedaż, kontaktowanie się i spotkania z kolejnymi, potencjalnymi kupcami postaw na naszą ofertę! Działamy szybko i sprawnie – nie musisz nawet przyjeżdżać do naszej siedziby. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami – nasz pracownik wyceni pojazd i przyjedzie po niego w dowolne miejsce, z kompletem dokumentów. Ponadto, po oddaniu pojazdu od razu otrzymasz zapłatę w gotówce. Chcesz sprawdzić, ile otrzymasz za swój pojazd w naszym skupie samochodów w okolicy Wieliczki? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

Najprostsza procedura skupu samochodu – Wieliczka

Proces skupu samochodu w Wieliczce jest prosty, szybki i przejrzysty. Oddaj auto do skupu Łomzik w 4 krokach:

 1. Skontaktuj się z nami.
 2. Podaj podstawowe informacje na temat pojazdu – jego markę, model, rocznik, przebieg i stan.
 3. Umów się z przedstawicielem firmy na odbiór auta – w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie.
 4. Po przyjeździe naszego przedstawiciela uzgodnij z nim ostateczną cenę, podpisz umowę i odbierz zapłatę za auto w gotówce.

Wszystkie formalności, związane ze skupem auta, załatwiane są bezpośrednio u Klienta. Ponadto, dysponujemy własną lawetą, którą możemy przewieźć samochód do naszego skupu z dowolnego miejsca – w tym z Wieliczki.

Chcę sprzedać pojazd

Skup aut wszystkich typów i marek – Wieliczka

Procedura skupu samochodów Wieliczka

Nasz skup aut w okolicy Wieliczki przyjmuje wszystkie samochody – niezależnie od ich marki, modelu, rocznika, przebiegu czy stanu. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe, a także motocykle wszystkich typów. Przyjmujemy samochody zarówno od Klientów indywidualnych, jak i firm spedycyjnych, windykacyjnych, transportowych i korporacji taksówek.

Ponadto, skup samochodów Łomzik przyjmuje pojazdy w absolutnie każdym stanie – zarówno sprawne, jak i powypadkowe, uszkodzone czy zdekompletowane. Jeśli chcesz szybko i bezproblemowo sprzedać niesprawne auto, Łomzik będzie najlepszym wyborem!
 

Skup samochodów blisko Wieliczki  – najlepsza obsługa

To, co wyróżnia Łomzik na tle innych skupów samochodów w Wieliczce i okolicach to wieloletnie doświadczenie, dbanie o minimalizację uciążliwych dla Klientów formalności, a także możliwość dojazdu po pojazd w dowolne miejsce. Łomzik to gwarancja profesjonalnej obsługi oraz uczciwej i rzetelnej wyceny pojazdu.

O jakości naszych usług świadczy stale poszerzające się grono naszych Klientów i liczne polecenia. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że Łomzik to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz szybko pozbyć się starego auta! Sprawdź również: skup aut Kraków.

Skontaktuj się!

Skup aut Wieliczka FAQ

 1. Co nas wyróżnia?

  Płatność gotówką, odbiór pojazdu spod domu klienta, minimum formalności, uczciwe ceny.

 2. Ile trwa cała procedura skupu auta?

  Ograniczyliśmy wszystkie formalności do minimum, dzięki czemu możesz sprzedać swój samochód już nawet w mniej niż godzinę.

 3. Jakie auta skupujemy?

  Zajmujemy się skupem wszytkich rodzajów samochodów, niezależnie od marki, modelu, przebiegu, rocznika, czy też aktualnego stanu.

 4. Czy trzeba do nas przyjeżdżać??

  Nie ma takiej potrzeby. Skontaktuj się z nami, a nasz specjalista przyjedzie do Ciebie i po wycenie samochodu wszystkie formalności odbędą się na miejscu u ciebie pod domem!