Skup aut Wieliczka

Chcesz oddać swój dotychczasowy pojazd do skupu samochodów w Wieliczce lub jej okolicach? Zależy Ci na szybkiej, bezproblemowej sprzedaży auta – bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania na płatność? Postaw na Łomzik! Nasz skup aut znajdziesz w Tymbarku – nie musisz jednak dojeżdżać do naszej siedziby. Wystarczy, że zgłosisz nam chęć sprzedaży auta – my zajmiemy się resztą. Zapraszamy!


Skup aut blisko Wieliczki – postaw na jakość i wygodę

Nasz skup aut blisko Wieliczki to najszybszy i najprostszy sposób na sprzedaż starego samochodu. Jeśli nie chcesz tracić czasu na samodzielne wystawianie auta na sprzedaż, kontaktowanie się i spotkania z kolejnymi, potencjalnymi kupcami postaw na naszą ofertę! Działamy szybko i sprawnie – nie musisz nawet przyjeżdżać do naszej siedziby. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami – nasz pracownik wyceni pojazd i przyjedzie po niego w dowolne miejsce, z kompletem dokumentów. Ponadto, po oddaniu pojazdu od razu otrzymasz zapłatę w gotówce. Chcesz sprawdzić, ile otrzymasz za swój pojazd w naszym skupie samochodów w okolicy Wieliczki? Skorzystaj z naszego kalkulatora!


Najprostsza procedura skupu samochodu – Wieliczka

Proces skupu samochodu w Wieliczce jest prosty, szybki i przejrzysty. Oddaj auto do skupu Łomzik w 4 krokach:

  1. Skontaktuj się z nami.
  2. Podaj podstawowe informacje na temat pojazdu – jego markę, model, rocznik, przebieg i stan.
  3. Umów się z przedstawicielem firmy na odbiór auta – w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie.
  4. Po przyjeździe naszego przedstawiciela uzgodnij z nim ostateczną cenę, podpisz umowę i odbierz zapłatę za auto w gotówce.

Wszystkie formalności, związane ze skupem auta, załatwiane są bezpośrednio u Klienta. Ponadto, dysponujemy własną lawetą, którą możemy przewieźć samochód do naszego skupu z dowolnego miejsca – w tym z Wieliczki.

Chcę sprzedać pojazd


Skup aut wszystkich typów i marek – Wieliczka

Procedura skupu samochodów Wieliczka

Nasz skup aut w okolicy Wieliczki przyjmuje wszystkie samochody – niezależnie od ich marki, modelu, rocznika, przebiegu czy stanu. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe, a także motocykle wszystkich typów. Przyjmujemy samochody zarówno od Klientów indywidualnych, jak i firm spedycyjnych, windykacyjnych, transportowych i korporacji taksówek.

Ponadto, skup samochodów Łomzik przyjmuje pojazdy w absolutnie każdym stanie – zarówno sprawne, jak i powypadkowe, uszkodzone czy zdekompletowane. Jeśli chcesz szybko i bezproblemowo sprzedać niesprawne auto, Łomzik będzie najlepszym wyborem!
 


Skup samochodów blisko Wieliczki  – najlepsza obsługa

To, co wyróżnia Łomzik na tle innych skupów samochodów w Wieliczce i okolicach to wieloletnie doświadczenie, dbanie o minimalizację uciążliwych dla Klientów formalności, a także możliwość dojazdu po pojazd w dowolne miejsce. Łomzik to gwarancja profesjonalnej obsługi oraz uczciwej i rzetelnej wyceny pojazdu.

O jakości naszych usług świadczy stale poszerzające się grono naszych Klientów i liczne polecenia. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że Łomzik to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz szybko pozbyć się starego auta!

Skontaktuj się!

Masz pytania?
Zadzwoń!

  502 693 240