Auto złom Kraków

Zastanawiasz się, co zrobić ze swoim starym, nieużywanym od dawna pojazdem? Oddaj je do kasacji! Auto złom blisko Krakowa to legalny sposób, który pozwala wycofać pojazd z ruchu. Dzięki temu, że znajdujemy się w bardzo dobrej lokalizacji, bez większego problemu można dostać się do naszej siedziby z wielu miast na terenie województwa małopolskiego.


Auto szrot w pobliżu miasta Kraków

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia odwiedzającym nas gościom fachowej, profesjonalnej obsługi. Liczy się dla nas przede wszystkim komfort współpracy. Auto szrot w pobliżu Krakowa zapewnia swoim Klientom minimum formalności. Korzystając z naszych usług, oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze. Dokumentacja, która jest niezbędna do kasacji auta, zostanie przygotowana i wypełniona w naszej siedzibie w Tymbarku bądź w Twojej firmie. To, na którą opcję się zdecydujesz, zależy tylko i wyłącznie o Ciebie. Musisz jednak przygotować dla nas rzeczy takie jak:

  • tablicę rejestracyjną złomowanego pojazdu,
  • artę pojazdu (jeśli taka została wydana),
  • dowód rejestracyjny pojazdu,
  • dowód osobisty właściciela (i o ile występują również współwłaścicieli).

Skup samochodów


Łomzik blisko Krakowa - kompleksowe załatwienie formalności

Jeżeli nie masz pewności, czy współwłaściciel może być dostępny w wybranym przez Ciebie terminie i miejscu, przygotuj upoważnienie, które znajduje się na naszej stronie internetowej. Auto złom nieopodal Krakowa to szybki i prosty sposób na pozbycie się niechcianego pojazdu. Kompleksowe załatwienie formalności to dopiero początek, poza tym wydajemy wszelkie niezbędne zaświadczenia o kasacji pojazdu z Tymbarka i okolic, które są wymagane przez Starostwa Powiatowe czy Urzędy Miasta.


Dlaczego warto wybrać właśnie nas? - auto szrot niedaleko Krakowa

Nasze usługi auto szrot obok miejscowości Kraków są na bieżąco dostosowywane do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. Poza wieloletnim doświadczeniem w branży recyklingu pojazdów posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy sprostają każdemu, nawet najtrudniejszym zadaniu. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć zarówno firmy, jak i osoby prywatne. W skład naszych Klientów wchodzą m.in. firmy spedycyjne, transportowe, windykacyjne oraz korporacje taksówek. Auto szrot Kraków i okolice zapewnia odbiór każdego auta

Wzór oświadczenia


Dlaczego my, skoro wyszukujesz Auto złom Kraków?

Oferujemy konkurencyjne ceny naszych usług zarówno w Krakowie, jak i w jego okolicach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla naszych Klientów jest czas. Dlatego w skład naszych usług wchodzi również odbiór złomu samochodowego własną lawetą. Poza tym wszystkie formalności ograniczamy do niezbędnego minimum. Jeżeli zależy Ci na maksymalnej wygodzie, istnieje możliwość, aby wszystkie formalności załatwić w siedzibie Twojej firmy. To takie proste! Auto złom koło Krakowa skupuje każdy pojazd niezależnie od rocznika, marki, rodzaju, modelu, czy stanu, w jakim się aktualnie znajduje.

Skontaktuj się!

Auto złom Kraków

Skontaktuj się z nami! - Auto złom Kraków i okolice

Nie jesteś pewien naszych usług? W takim razie zadzwoń do nas bądź wypełnij formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Jedyne, co musisz zrobić to wpisać imię i nazwisko, adres e-mail, napisać wiadomość oraz ewentualnie dołączyć d niej załącznik. Gwarantujemy, że odpowiedź uzyskasz już w ciągu 48 godzin od wysłania wiadomości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług lub do kontaktu z naszymi pracownikami.

 

Masz pytania?
Zadzwoń!

  502 693 240