Kasacja pojazdów
Auto części

Skup samochodów Myślenice

Chcesz szybko i sprawnie sprzedać swoje dotychczasowy samochód? Szukasz pewnego skupu aut w Myślenicach bądź ich okolicy? Poznaj ofertę Łomzik! Działamy szybko, sprawnie i za pojazd od razu płacimy gotówką. Dowiedz się więcej o naszej ofercie:

Skup samochodów Myślenice - dlaczego warto?

Skup samochodów Myślenice to nadzwyczajna wygoda i oszczędność czasu. Nie musisz fatygować się osobiście i przyjeżdżać do siedziby firmy. Nasz przedstawiciel zjawi się u Ciebie i to z przygotowanym kompletem dokumentów. Ponadto samodzielna sprzedać auta bywa kłopotliwa i kosztuje wiele nerwów. Łatwiej oddać samochód do naszego skupu aut w Myślenicach i od razu otrzymać gotówkę za jego sprzedaż.

Skup aut Myślenice – szybki i wygodny sposób na sprzedaż samochodu

Łomzik to firma zajmująca się skupem aut w pobliżu Myślenic od wielu lat. Kompleksowo obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i firmy spedycyjne, transportowe, windykacyjne i korporacje taksówek. Przyjmowane są wszystkie pojazdy niezależnie od rocznika, marki i stanu i są uczciwie wyceniane. Przed kontaktem z przedstawicielem firmy warto skorzystać z kalkulatora skupu złomka, aby poznać orientacyjną cenę samochodu.

Kalkulator złomka

Najlepszy skup samochodów w pobliżu Myślenic

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego skupu samochodów w pobliżu Myślenic, gorąco zapraszamy do nas. Jesteśmy jednym z liderów na tym rynku, ponieważ:

  • posiadamy wieloletnie doświadczenie i doświadczony zespół pracowników,
  • stawiamy na zadowolenie klienta i sprostanie jego wysokim wymogom,
  • gwarantujemy uczciwą wycenę pojazdu,
  • płacimy gotówką od razu przyjęciu auta,
  • zapewniamy szybką realizację zlecenia i odbiór samochodu.

Skupujemy wszystkie auta

Łomzik skupuje wszystkie samochody w okolicy Myślenic, niezależnie od typu, marki, modelu czy rocznika. Przyjmuje samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe i motocykle, niezależnie od stanu. Odkupuje auta w pełni sprawne, a także uszkodzone, powypadkowe i zdekompletowane.

Procedura skupu samochodu - Myślenice

Procedura skupu samochodów Myślenice

Cały proces skupu auta w Myślenicach odbywa się szybko, sprawnie i bezproblemowo. Wystarczy skontaktować się z Łomzikiem i podać podstawowe informacje na temat swojego auta, takie jak marka, model, rocznik, przebieg i stan. Przedstawiciel firmy na tej podstawie dokona wstępnej wyceny i umówi się na odbiór pojazdu własną lawetą i w dogodnym terminie. Wszystkie niezbędne formalności są załatwiane bezpośrednio u klienta. Po oględzinach auta i porozumieniu co do ceny skupu, dochodzi do podpisania umowy i wręczenia gotówki.

Zakres działania firmy Łomzik

Siedziba skupu samochodów mieści się w Tymbarku, ale swoim zasięgiem obejmuje teren całej Polski. Firma dysponuje własną lawetą i dlatego jest w stanie dojechać w najdalszy zakątek kraju, a koszt transportu zawsze wyceniany jest indywidualnie. Posiadamy również stację demontażu pojazdu dzięki czemu możemy oferować usługi złomowania samochodów w Myślenicach. Zapraszamy do kontaktu! Sprawdź również: skup aut Kraków.

Skontaktuj się!