Kasacja pojazdów
Auto części

Auto złom Myślenice

Szukasz sprawdzonej firmy, zajmującej się złomowaniem samochodów w Myślenicach i jej okolicy? Skorzystaj z usług stacji demontażu pojazdów Łomzik w Tymbarku! Szybko i sprawnie dotrzesz do nas drogą wojewódzką 964, a podróż do naszej siedziby zajmie Ci maksymalnie 40 minut. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Złomowanie pojazdów - Myślenice

Nasza firma, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w recyklingu pojazdów w pobliżu Myślenic, jest w stanie kompleksowo obsłużyć zarówno klientów indywidualnych, jak i wszelkie firmy, także windykacyjne, spedycyjne, transportowe oraz korporacje taksówek. Skupujemy i przyjmujemy do kasacji wszystkie pojazdy. Dbamy o Twoją wygodę - przeznaczony do złomowania samochód w Myślenicach możemy przetransportować własną lawetą, a wszelkie związane z auto kasacją formalności ograniczamy do minimum.

Zezłomuj pojazd

Najlepsza stacja demontażu pojazdów w pobliżu Myślenic

Łomzik jest jednym z liderów rynku kasacji pojazdów w Myślenicach i okolicy- naszą wiodącą pozycję w branży zawdzięczamy:

  • wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu zespołowi,
  • konkurencyjnym cenom - ponadto, zawsze płacimy za auto złom w Myślenicach gotówką,
  • możliwości negocjacji ceny,
  • rzetelnej i szybkiej realizacji wszystkich zleceń.

W naszej własnej, profesjonalnej stacji demontażu wykonujemy kasację pojazdów wszelkich marek i typów. Przyjmujemy zarówno samochody osobowe, jak i motocykle.

Auto kasacja Myślenice - minimum formalności, maksimum wygody

W stacji demontażu pojazdów Łomzik staramy się ograniczyć wszelkie, związane ze złomowaniem pojazdów formalności do niezbędnego minimum. W zależności od Twoich preferencji, kwestie formalne możemy załatwić bezpośrednio u Ciebie bądź w siedzibie naszej firmy. Jedyne, co potrzebne będzie nam podczas wystawiania dokumentów to:Dokumenty do auto kasacji w Myślenicach

  • dowód rejestracyjny pojazdu,
  • karta pojazdu (jeśli została wydana),
  • tablice rejestracyjne złomowanego samochodu,
  • dowód osobisty właściciela i, jeśli występują, również współwłaścicieli.

Któryś ze współwłaścicieli demontowanego pojazdu nie może być obecny przy wystawianiu dokumentów? Nie stanowi to dla nas problemu - wystarczy jedynie upoważnienie. Wszystkie, niezbędne do złomowania oświadczenia i upoważnienia dla nieobecnych współwłaścicieli znajdziesz na naszej stronie, w zakładce do pobrania.

Gwarantujemy kompleksowe załatwienie formalności - wydajemy wszelkie, wymagane zaświadczenia o kasacji pojazdu z Myślenic, wymagane przez Starostwa Powiatowe czy Urzędy Miasta.

Nie tylko kasacja – poznaj pełny zakres działalności Łomzik!

Nasza firma to nie tylko demontaż pojazdów i auto złom w okolicy Myślenic – prowadzimy również profesjonalny auto komis. Zajmujemy się skupem samochodów w Myślenicach wszelkich marek. Ponadto, oferujemy szeroką gamę auto części. Firma Łomzik zajmuje się także skupem złomu stalowego i metali kolorowych, zużytego sprzętu elektronicznego, makulatury, palet oraz tworzyw sztucznych. Prowadzimy łącznie 3 punkty skupu – jeden w Tymbarku oraz dwa w Limanowej. Oferujemy również kontenerowy odbiór odpadów – wywozimy odpady pobudowlane, zielone, komunalne, a także gruz i tzw. gabaryty. Zachęcamy do kontaktu! Sprawdź również: auto złom Kraków.

Skontaktuj się!