Kasacja pojazdów
Auto części

Auto złom Gdów

Szukasz pewnego auto złomu w Gdowie lub okolicy? Chcesz oddać swoje auto do kasacji? Skorzystaj z usług firmy Łomzik w Tymbarku! Można dostać się do nas szybko i bezproblemowo drogą wojewódzką 966 w mniej niż 45 minut. Skupujemy wszystkie pojazdy, proponujemy konkurencyjne ceny i minimum formalności. Nie możesz do nas dojechać? Chętnie odbierzemy auto złom z Gdowa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Złomowanie pojazdów Gdów

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w recyklingu pojazdów niedaleko Gdowa, dzięki któremu nasze profesjonalne i kompleksowe usługi mogą być w pełni dostosowane do potrzeb i oczekiwań zarówno klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm np. transportowych, spedycyjnych, czy windykacyjnych. Z powodzeniem obsługujemy również korporacje taksówek. Twoja wygoda jest dla nas priorytetem, dlatego też bez problemu odbierzemy własną lawetą auto złom z Gdowa i okolic, a formalności ograniczymy do minimum. Co więcej, załatwimy je bezpośrednio w Twojej siedzibie. Przyjmujemy do kasacji i skupujemy wszystkie pojazdy niezależnie od rodzaju, rocznika, czy aktualnego stanu.

Skup samochodów

Profesjonalna stacja demontażu pojazdów niedaleko Gdowa

Łomzik to jedna z najważniejszych firm w branży auto złomu w Gdowie i całej okolicy. Nasz sukces to składowa kilku czynników, a do najważniejszych należą:

  • wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany zespół
  • profesjonalna obsługa
  • odbiór własną lawetą auto złomu z Gdowa i okolic
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny
  • możliwość płatności gotówką i negocjacji ceny
  • wiarygodna i ekspresowa realizacja zleceń

Dodatkowo posiadamy profesjonalną stację demontażu pojazdów, gdzie wykonywana jest kasacja samochodów wszystkich marek i typów m.in. samochody osobowe, dostawcza, a także motocykle.

Auto złom Gdów – wygoda i oszczędność czasu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla naszych klientów czas, dlatego oferujemy w ramach naszych usług maksimum komfortu i minimum formalności. Auto złom w Gdowie jeszcze nigdy nie był tak prosty i przyjemny. Cała niezbędna dokumentacja zostanie przygotowana w Twojej siedzibie lub w naszej firmie – to Ty decydujesz, co jest dla Ciebie wygodniejsze. Potrzebujemy jedynie:

  • dowodu rejestracyjnego pojazdu,
  • karty pojazdu (jeśli została wydana),
  • tablic rejestracyjnych złomowanego samochodu,
  • dowodu osobistego właściciela i, jeśli występują, również współwłaścicieli.

Współwłaściciel pojazdu nie może być obecny na miejscu? To dla nas żaden problem. Przygotuj odpowiednie upoważnienie. Wzory dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce 'Do Pobrania' – wszystko po to, by jak najbardziej ułatwić Ci cały proces złomowania. Korzystając z naszych usług nie musisz się o nic martwić. Zapewniamy kompleksowe załatwienie formalności, w tym także wydawanie wszelkich niezbędnych zaświadczeń o kasacji pojazdu z Gdowa i okolic, które są wymagane przez Starostwa Powiatowe czy Urzędy Miasta.

Wzór oświadczenia

Łomzik – nie tylko auto złom w Gdowie i okolicach

Auto złom w pobliżu Gdowa i okolic oraz demontaż pojazdów to zdecydowanie trzon naszej działalności, jednak w ofercie posiadamy także inne usługi. Łomzik to także profesjonalny auto komis (skupujemy auta wszystkich marek), sklep z szeroką gamą autoczęści oraz skup złomu stalowego i metali kolorowych, zużytego sprzętu elektronicznego, makulatury, palet oraz tworzyw sztucznych. Zapraszamy do naszej siedziby oraz punktów skupu. Sprawdź również: auto złom Kraków.

Skontaktuj się!