Wywóz odpadów pobudowlanych

Remont mieszkania to proces, który pozostawia po sobie dużą ilością odpadów. Zalicza się do nich między innymi: gruz, kafle, gipsy, tynki, cegły, czy zdarte podłogi, które zostały stworzone z różnego rodzaju materiałów np. z desek, linoleum, paneli lub wykładziny. W takim wypadku najlepszym wyborem okazuje się wywóz odpadów pobudowlanych. W dziedzinie odpadów szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na to, iż wiele materiałów pobudowlanych zawiera niebezpieczne substancje. Niektóre osoby wywożą je do lasu lub poddaje procesowi spalania. Z czym wiążą się takie działania? Przede wszystkim z katastrofalnymi skutkami dla środowiska. Wywóz odpadów pobudowlanych w wielu przypadkach jest jedyną rozsądną opcją.

W którym momencie najlepiej jest zamówić kontener?


Wywóz odpadów pobudowlanych dobrze zamówić w momencie, w którym chcesz bezproblemowo pozbyć się niechcianych odpadów, a także innych pozostałości po remoncie. Odpady rozbiórkowe, budowlane i gruz nie mogą być wyrzucane do standardowych pojemników na śmieci. Jeżeli składujemy gruz bez pozwolenia lub wyrzucamy go w miejsca, które nie są do tego przeznaczone, narażamy się na mandat. W celu pozbycia się odpadów zgodnie z prawem należy zadanie to powierzyć firmie, która zajmuje się wywozem odpadów pobudowlanych. W przypadku, w którym po remoncie bądź budowie pozostały Ci duże ilości gruzu, najlepszą decyzją może być wybór kontenerowego odbioru odpadów. Firma Łomzik profesjonalnie zajmuje się wywozem odpadów pobudowlanych oraz dysponuje odpowiednim, specjalistycznym sprzętem. Poza tym wystawiamy kartę przekazania odpadów.


Nasza oferta

Firma Łomzik świadczy usługi w zakresie: wywozu odpadów pobudowlanych, wywozu odpadów komunalnych, wywozu gabarytów (czyli przedmiotów o dużej wielkości), wywozu odpadów zielonych, a także wywozu gruzu. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Ponieważ oferujemy kontenerowy odbiór odpadów. W tym celu posiadamy kontenery o pojemności od 5,5 m3 do 30 m3. Ponadto w tym systemie obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Najwyższa jakość usług

Firma Łomzik to działalność, która charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem w branży. Mamy przyjemność zajmować czołowe miejsce na rynku recyklingu pojazdów. Nasze usługi świadczymy dla firm oraz dla osób indywidualnych. Nie wszystkie odpady dużych rozmiarów odbierane są przez firmy, które zajmują się wywozem śmieci w gminie. Takie rozwiązanie zmusza nas do wystawiania odpadów gabarytowych wyłącznie w określone dni, które nie zawsze nam odpowiadają.  Jeżeli nie chcesz bądź nie możesz czekać i chcesz jak najszybciej pozbyć się gruzu i starych mebli o dużych wymiarach, skorzystaj z usług firmy Łomzik. To, w którym momencie odbierzemy zbędne odpady, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. 

Kontakt

W przypadku, w którym nie jesteś pewien naszej oferty, skontaktuj się z nami. Zespół naszych wyspecjalizowanych ekspertów odpowie na każde zadane pytanie szybko i precyzyjnie. Zapraszamy do zapoznania się z przedstawioną przez nas ofertą usług oraz do kontaktu z naszymi pracownikami.

Masz pytania?
Zadzwoń!

  502 693 240