Kasacja pojazdów
Auto części

Auto złom Tymbark

Poszukujesz pewnego auto złomu w Tymbarku? Masz auto do kasacji? Jesteś mieszkańcem Tymbarku lub okolic? Złomowanie samochodu to jedyny, legalny sposób, który pozwala wycofać pojazd z ruchu, więc warto powierzyć to zadanie sprawdzonej stacji demontażu pojazdów w Tymbarku. Wybierz firmę Łomzik! Świetna lokalizacja sprawia, że bez problemu można dostać się do naszej siedziby z wielu miast na terenie Małopolski m.in. Limanowej, Gdowa, Myślenic, Wiśniowej, a nawet Krakowa. Skupujemy wszystkie rodzaje pojazdów, gwarantujemy atrakcyjne ceny i minimum formalności. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszej Stacji Demontażu Pojazdów w Tymbarku!

Złomowanie auta Tymbark

Nasze profesjonalne usługi auto złomu w Tymbarku są dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie w recyklingu pojazdów sprawia, że jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. firmy transportowe, spedycyjne, windykacyjne, a także korporacje taksówek. Zapewniamy odbiór każdego auta oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny kasacji samochodu w Tymbarku i okolicach. Wiemy, jak ważny dla naszych klientów jest czas, dlatego też z chęcią odbieramy złom samochodowy własną lawetą oraz wszystkie formalności ograniczamy do niezbędnego minimum. Dla Twojej wygody możemy je również przeprowadzić bezpośrednio w siedzibie Twojej firmy. Nasz złom samochodowy w Tymbarku skupuje wszystkie pojazdy niezależnie od marki, modelu, rodzaju, rocznika, czy obecnego stanu.

Zezłomuj

Fachowa stacja demontażu pojazdów w Tymbarku

Łomzik to profesjonalny auto złom w Tymbarku, który od wielu lat ma solidną i ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku. Kluczem naszego sukcesu są następujące cechy:

  • wieloletnie doświadczenie i kompetentny zespół
  • kompleksowa i fachowa obsługa
  • odbiór własną lawetą auto złomu z Tymbarka i okolic
  • korzystne i konkurencyjne ceny
  • możliwość płatności gotówką i negocjacji ceny
  • rzetelna i błyskawiczna realizacja zleceń

Ponadto w naszej profesjonalnej stacji demontażu pojazdów w Tymbarku wykonujemy kasację samochodów wszystkich typów tj. samochodów osobowych i dostawczych, jak również motocykli.

Auto złom Tymbark – komfort i oszczędność

Łomzik wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i stara się zapewnić im maksymalny komfort współpracy, dlatego też dla ich wygody zapewniamy minimum formalności. Z naszym auto złomem w Tymbarku oszczędzasz i czas i pieniądze! Dokumentacja niezbędna do kasacji auta zostanie przygotowana i wypełniona w naszej siedzibie w Tymbarku lub w Twojej firmie, w zależności od tego, która opcja będzie dla Ciebie bardziej komfortowa. Potrzebujemy tylko:

  • dowodu rejestracyjnego pojazdu,
  • karty pojazdu (jeśli taka została wydana),
  • tablic rejestracyjnych złomowanego pojazdu,
  • dowodu osobistego właściciela i, jeśli występują, również współwłaścicieli.

Nie jesteś pewny, czy współwłaściciel może być dostępny w wybranym przez Ciebie terminie i miejscu? Nie jest to kłopot! Wystarczy przygotować upoważnienie, które dostępne jest na naszej stronie internetowej w zakładce 'Do Pobrania'. Współpraca z auto złomem Łomzik w Tymbarku to czysta przyjemność. Gwarantujemy kompleksowe załatwienie formalności, w tym także wydawanie wszelkich niezbędnych zaświadczeń o kasacji pojazdu z Tymbarka i okolic, które są wymagane przez Starostwa Powiatowe czy Urzędy Miasta.

Wzór oświadczenia

Nie tylko złomowanie pojazdów – Łomzik w Tymbarku

W wachlarzu naszych usług nie znajduje się tylko złomowanie aut, ale także prowadzenie profesjonalnego auto komisu (interesują nas auta wszystkich marek), sprzedaż autoczęści oraz skupowanie złomu stalowego i metali kolorowych, zużytego sprzętu elektronicznego, makulatury, palet oraz tworzyw sztucznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Łomzik w Tymbarku! Sprawdź również: auto złom Kraków.

Skontaktuj się!